Motýľ, ručne robený zápisník

Motýľ, ručne robený zápisník

Motýľ, ručne robený zápisník

Knihy tieňov a magické grimoáre sú najdôležitejšie v ktoromkoľvek čarodejníctve. Po celé stáročia používali čarodejnice podobné viazané knihy, do ktorých si zapisovali kúzla, zaklínadlá, rituály, predpisy, pravidlá a všetky dôležité informácie. Kniha tieňov je vlastne magický receptár a v našom obchode Vám ponúkame nepopísané knihy naplnené skutočnou magickou energiou v jedinečnom prevedení. Nie je pochýb o tom, že ručný zápis energeticky posilní každé písmeno a každé slovo a zvyšuje účinok Knih

Skladom 1 ks
Dodanie ihneď
45,00 €

Popis produktu

Knihy tieňov a magické grimoáre sú najdôležitejšie v ktoromkoľvek čarodejníctve. Po celé stáročia používali čarodejnice podobné viazané knihy, do ktorých si zapisovali kúzla, zaklínadlá, rituály, predpisy, pravidlá a všetky dôležité informácie. Kniha tieňov je vlastne magický receptár a v našom obchode Vám ponúkame nepopísané knihy naplnené skutočnou magickou energiou v jedinečnom prevedení. Nie je pochýb o tom, že ručný zápis energeticky posilní každé písmeno a každé slovo a zvyšuje účinok Knihy tieňov, pretože Vaša energia sa fyzicky ukladá medzi slová a Knihu nabíja.


Každý kus je ručná práca a vždy originál!Tento kus má smrekové dosky vyrezávané ako motýlie krídla, vypaľované z oboch strán a zdobené červenými a žltými kamienkami. Okraje sú zdobené medenou a starozlatou patinou. Má tri záložkové stužky ukončené korálkami z červeného dračieho achátu. Chrbát a dosky sú obalené v čiernej koži. Obsahuje 20 čistých hárkov, čo je 160 strán, orezaných do vlnoviek! Drevo je lakované.

Veľkost: 25 x 18 cm, hrúbka 4,5 cm


Viac detailov nájdete vo fotogalérii!