Meštekový amulet - Keltský duch

Meštekový amulet - Keltský duch

Meštekový amulet - Keltský duch

Meštekový amulet sa môže nosiť po celý deň a večer pred zaspávaním je vynikajúcim meditačným pomocníkom. Bude liečiť vaše duševné neduhy, ochraňovať a dodávať vám radostnú energiu. Sú spojením výnimočnej symboliky predkov a silnou energiou vzácnych minerálov, ktoré mali dôležité postavenie aj v minulosti - liečili, ochraňovali, pomáhali, ale aj krášlili.

Skladom
Dodanie ihneď
6,50 €

Popis produktu

Môžu sa nosiť buď na krku, podobne ako prívesok, majú dostatočné dlhú koženú šnúrku, alebo sa nosia pri sebe, či ukladajú pod vankúš.  Mešteky sú ručne zdobené magickou symbolikou pre zvýšenie liečivých a ochranných účinkov a sú z pravej mäkkučkej kože, príjemnej na dotyk.
Sú vynikajúcou pomôckou na koncentráciu, ktorú máte vždy po ruke.

O kamienky sa pravidelne starajte čistením a nabíjaním.

Meštekový amulet  sa môže nosiť po celý deň a večer pred zaspávaním je vynikajúcim meditačným pomocníkom. Bude liečiť vaše duševné neduhy, ochraňovať a dodávať vám radostnú energiu. Sú spojením  výnimočnej symboliky predkov a silnou energiou vzácnych minerálov, ktoré mali dôležité postavenie aj v minulosti - liečili, ochraňovali, pomáhali, ale aj krášlili.

Meštek je zdobený zlatou „Triquetrou - symbolom zjednotenia Mysle, Duše a Ducha. Spája fyzické s intuitívnym, životu dáva väčší rozmer v chápaní jeho podstaty. Pomáha otvoriť sa vyššiemu vedomiu a chápať svet z viacej pohľadov a rovín.

Citrín- Je to jeden z dvoch minerálov na planéte, ktorý nehromadí negatívnu energiu, ale ju rozptyľuje a premieňa. Neobsahuje žiadnu negativitu. Dodáva silu, energiu a podporuje teplo, pohodlie. Pomáha vo veciach každodenného života, otvára myseľ novým myšlienkam. Očisťuje auru a vyčistí srdce. Rozptýli hnev, depresie, pochybnosti, pomáha prekonávať emocionálne traumy a pomáha pri pravopise. Svoje očistné a harmonické vibrácie prenáša aj na nositeľa, ako aj na prostredie, v ktorom sa  pohybuje. Podporuje duchovný vývoj a je užitočný pri meditácií, a tiež proti nočným morám.  Pomôže pri rozhodovaní. Prináša hojnosť a bohatstvo.

Karneol - prináša energiu odvahy, sebavedomia a sily. Pomôže nájsť duchovnú cestu ako aj chuť do života. Posilňuje zmysel pre realitu, koncentráciu a schopnosť riešiť problémy. Stabilizuje a je ideálny pre ukotvenie v realite. Podnecuje tvorivosť a chráni pred závisťou, hnevom a odporom. Motivuje predajcov, je kameňom prosperity a šťastia a vystavený na vašom pracovisku odháňa tlak spolupracovníkov. Detoxikuje organizmus a prečisťuje krv.

Avanturín - je prepojený s prírodou a tieto vibrácie prenáša aj na človeka, je to univerzálny liečivý kameň proti úzkostiam, emočnej nepohode, strachu a nerovnováhe. Rozpúšťa bloky v srdcovej čakre, pričom pôsobí aj ako ochranný štít proti „energetickým upírom“.  Avanturín dokáže negatívne pocity rozložiť. Vďaka svojim vlastnostiam bol stáročia uznávaný mystikmi, šamanmi a liečiteľmi.

Unakit - podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé stránky. Buduje sebadôveru a pocit vlastnej hodnoty. Dodáva sebaistotu a presvedčivosť. Vyžaruje radosť a šťastie, pomáha pri znovuobnovení priateľstva a zabudnutých vzťahov. Unakit sa používa na zotavenie sa po ťažkých chorobách alebo dlhodobom vyčerpaní (aj zo stresu). Posilňuje imunitný systém a pôsobí podporne pri liečení.

Jaspis červený - prináša šťastie, lásku, zdravie, krásu. Ochraňuje a zároveň očisťuje. Prináša vitalitu, dodáva energiu po ťažkých dňoch a chorobách. Ako jeden z najstarších kameňov Zeme, je jaspis spojený s jej silnou energiou a prináša múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť. Je zdrojom vitality a odvahy.

Tigrie oko -  silný ochranný kameň proti urieknutiam, kliatbam či zlými silami. Rozvíja mentálne schopnosti a udržiava ich v rovnováhe.  Tigrie oko zbystruje zmysly a vnútorný pohľad zameriava na podstatné veci – teplo, bezpečie a šťastie. Podporuje koncentráciu, kreativitu a zdravú dôveru.


Veľkosť:  výška mešteka je 7,5 cm, kožená šnúrka je dlhá cca 50 cm (x2)


Na výber sú 4 druhy farieb, vyberte v ponuke!  Viac detailov je vo fotogalérii!