Magické zápisky, ručne robený zápisník

Magické zápisky, ručne robený zápisník

Magické zápisky, ručne robený zápisník

Knihy tieňov a magické grimoáre sú najdôležitejšie v ktoromkoľvek čarodejníctve. Po celé stáročia používali čarodejnice podobné viazané knihy, do ktorých si zapisovali kúzla, zaklínadlá, rituály, predpisy, pravidlá a všetky dôležité informácie. Kniha tieňov je vlastne magický receptár a v našom obchode Vám ponúkame nepopísané knihy naplnené skutočnou magickou energiou v jedinečnom prevedení. Nie je pochýb o tom, že ručný zápis energeticky posilní každé písmeno a každé slovo a zvyšuje účinok Knih

Skladom 1 ks
Dodanie ihneď
30,00 €

Popis produktu

Knihy tieňov a magické grimoáre sú najdôležitejšie v ktoromkoľvek čarodejníctve. Po celé stáročia používali čarodejnice podobné viazané knihy, do ktorých si zapisovali kúzla, zaklínadlá, rituály, predpisy, pravidlá a všetky dôležité informácie. Kniha tieňov je vlastne magický receptár a v našom obchode Vám ponúkame nepopísané knihy naplnené skutočnou magickou energiou v jedinečnom prevedení. Nie je pochýb o tom, že ručný zápis energeticky posilní každé písmeno a každé slovo a zvyšuje účinok Knihy tieňov, pretože Vaša energia sa fyzicky ukladá medzi slová a Knihu nabíja.

Každý kus je ručná práca a vždy originál!

Tento kus má ozdobné dosky zo smreku, na vrchu zdobené plastickým ornamentom.  Má tri záložkové stužky ukončené tmavomodrými sklenenými perlami . Chrbát a dosky sú obalené v hnedej koži.  Obsahuje 160 strán, ručne orezaných do vlnoviek! Drevo je ošetrené vodeodolným lakom.

Veľkost: cca 25 x 20 cm, hrúbka 3,5 cm

Viac detailov nájdete vo fotogalérii!